Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.10.2020, 16:58

Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

 

Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Календар свят України. Граматика української мови
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батькам майбутніх першокласників 2020 - 2021 навчального року

 

 

Умови прийому до перших класів на 2020-2021 н.р.

 1. Без конкурсу
Прийом до перших класів  з заклади загальної середньої освіти буде здійснюватися без конкурсного відбору. Відповідно до статті 9 розділу ІІ  Закону України «Про повну загальну середню освіту» для здобуття початкової освіти забороняється проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини (крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти).
2. Кого  зараховуватимуть  до школи в першу чергу?
Забезпечується  першочергове зарахування  до 1-го класу  дітей, які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується  офіційним документом, який  містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.  Першочергово також зараховуватимуть  дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; дітей працівників цього закладу.
  Не може бути відмовлено у зарахуванні дітям, які вступають до першого класу закладу загальної середньої освіти з території обслуговування закладу. За якою школою закріплено саме вашу адресу, можна дізнатися тут.
3. Зарахування на вільні місця
Батьки мають право подати заяву до будь-якого іншого навчального закладу: до нього дитина може бути зарахована у разі наявності вільних місць.  У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, проводиться зарахування  на вільні місця в 1-й клас  дітей, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування (згідно вимог п.2 розділу ІІ Порядку зарахування відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти)

 

РЕЖИМ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

ДО 1 КЛАСУ НА ЧАС КАРАНТИНУ

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-х класів, роз’яснення Міністерства освіти і науки України «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 13.04.2020 « 04.1-13/1592 «Про зарахування дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти» та наказу відділу освіти від 15.04.2020р. № 61-ОД у закладі освіти запроваджений гнучкий режим прийому документів до 1 класу на час карантину, зокрема подання їх електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису. Визначений фактичний термін прийому документів: з 15 лютого (наказ відділу освіти від 08.04.2020 № 58-ОД «Про зарахування учнів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік в умовах карантину») до 31 травня 2020 року (дата завершення прийому документів визначена Порядком). У разі продовження карантину перебіг терміну прийому заяв про зарахування, визначений Порядком, продовжити з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.

 

ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ЗАРАХУВАННЯ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ МОЖНА БУДЕ ОНЛАЙН АБО ПІСЛЯ КАРАНТИНУ

Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину. Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН (https://mon.gov.ua/…/shodo-organizovanogo-zavershennya-2019…)
“Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину – це стосується і закладів освіти. Тобто прийом документів для зарахування може бути організований гнучко, у тому числі – онлайн. Зокрема, це стосується і зарахування до перших класів”, – зазначила тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Любомира МАНДЗІЙ.
Рішення про гнучкий режим прийому документів на час карантину може прийняти засновник закладу загальної середньої освіти.
Зокрема, засновник може дозволити подавати документи в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису. Вхідні документи, отримані у такий спосіб, реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника і адресата.
Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, терміни прийому документів для зарахування до закладу визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади. При цьому термін прийому заяв не може бути меншим за один місяць.
“Терміни прийому документів для зарахування визначають на місцях. Однак через епідеміологічну ситуацію ми рекомендуємо організувати цей процес після карантину. Також нагадуємо, що під час зарахування до першого класу заборонено проводити конкурси та заходи для перевірки знань і компетентностей дитини. Це допустимо лише для приватних закладів освіти та спеціалізованих закладів системи культури та спорту”, – наголосила Любомира Мандзій.
Інформацію про терміни прийому документів та способи їхнього подання має бути оприлюднено впродовж двох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення. Заклади освіти або їхні засновники мають опублікувати її на власних вебсайтах.
Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто після закінчення карантину.
Л.В.Капуста,методист ММК
за матеріалами департаменту освіти і науки Сумської ОДА

 

 

Порядок зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. ( Наказ МОНУ від 16.04.2018 № 367)

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

НАКАЗ

15.04.2020                                                м. Лебедин                                              № 61-ОД

 

Про зарахування дітей до 1 класу в умовах карантину

                  

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення  учнів  до  державних та комунальних закладів освіти  для  здобуття повної загальної середньої освіти», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення доступності  здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-х класів, роз’яснення  Міністерства освіти і науки України «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 13.04.2020 « 04.1-13/1592 «Про зарахування дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Запровадити  гнучкий режим прийому документів до 1 класів  на час карантину.

2.  Визначити фактичним терміном прийому документів з 15 лютого (наказ відділу освіти від 04.02.2020 № 32-ОД «Про визначення  дати початку приймання заяв про зарахування дітей до закладів освіти у 2019-2020 навчальному році») до 31 травня 2020 року (дата завершення прийому документів визначена Порядком).

3. У разі продовження карантину перебіг терміну прийому заяв про зарахування, визначений Порядком, продовжити з урахуванням часу, що минув до завершення карантину. 

4.  Директорам шкіл  № 1 Н.А.Прокопченко, № 3 Т.І.Фроловій, № 4 О.С.Дубовик, № 5, Т.М.Нездоймишапці, № 6 В.Ю.Верховій, № 7 І.А.Харченко:

     1) Організувати у закладах гнучкий режим прийому документів  до 1 класів, зокрема подання їх електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису. Вхідні документи, отримані у такий спосіб, реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника і адресата.

2) Видати наказ щодо організації роботи по прийому документів та  особливостей зарахування учнів до 1 класів в умовах карантину.

3) Інформацію щодо змін,  особливостей зарахування учнів до 1 класів, способів подання документів в умовах карантину розмістити на офіційних сайтах закладів освіти протягом двох робочих днів з  моменту прийняття відповідних рішень та довести до відома батьків.

5. Контроль за виконанням даного  наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                         Тетяна ГРИМАЙЛО

Вхід на сайт
Пошук
Наші друзі
Сайти допомоги
Архів записів
Друзі сайту

Per aspera ad astra ( bondarenko3006) © 2020
uCoz